Zmiana sprzedawcy energii

Pomagamy przedsiębiorcy zmienić sprzedawcę energii na bardziej konkurencyjnego cenowo

Zacznij od podstaw

Nasi eksperci dobiorą indywidualnie takiego sprzedawcę, który spełni oczekiwania klienta i dostosuje ofertę pod aktualnie zmieniające się sytuację na rynku energetycznym czy też zmieniające się trendy związane z transformacją energetyczną. Wszystkiego dopilnujemy, przeprowadzając cały proces od początku do końca.

Produkt giełdowy

Specjalizując się w doradztwie energetycznym, proponujemy produkt giełdowy, który jest teraz jedną z lepszych alternatyw dla cen stałych. Decydując się na zakup energii z giełdy, klient rozliczany jest w trybie comiesięcznym, a sprzedawca jest zobowiązany do zakupu energii po średnio ważonych cenach giełdowych z ostatniego miesiąca. 

Zacznij generować oszczędności

Ceny na giełdzie w kontraktach krótkoterminowych są zawsze bardziej korzystne ponieważ kształtują się na znacznie niższym poziomie, niż w zakupach długoterminowych. Wybierając produkt giełdowy klienci mogą liczyć na niższe stawki za prąd. Niezwykle korzystną ofertą w tym przypadku jest możliwość zamrożenia ceny energii na całą długość kontraktu. W tym przypadku klient może zabezpieczyć sobie stałą cenę nawet do 2027. Stale śledzimy ceny na giełdzie i informujemy o najkorzystniejszych spadkach naszego klienta. Sprzedawca energii zobowiązuje się w umowie, że ceny nie mogą wzrosnąć – z wyjątkiem przypadku zmiany w podatkach lub akcyz.

 

Gwarantujemy stałe wsparcie

Skontaktuj się z nami by rozpocząć proces zmiany sprzedawcy energii na tańszego. Na początku procesu przeprowadzimy z Tobą rzetelny wywiad i przeanalizujemy kilka faktur za energię elektryczną, na podstawie których przygotujemy konkretny produkt i ofertę. 

Zagwarantujemy Ci maksymalną cenę w wysokości 785 zł/MWh.

I jeszcze więcej energetyzujących korzyści

Zmiana sprzedawcy energii

Krok po kroku

Rozmowa telefoniczna
Podczas rozmowy sprawdzamy dokładną sytuację klienta.
Omówienie dokumentów
Prosimy o przesłanie drogą mailową faktur.
Informacje o szczegółach współpracy
Spotkanie
Przygotowujemy konkretną wycenę oraz plan działania.
Previous slide
Next slide

Odpowiedzi na twoje pytania

Na podstawie prawa energetycznego i ustawy, która mówi o tym, że każdy odbiorca energii może zmienić sprzedawcę. 

Zmiana sprzedawcy nie spowoduje wzrostu kosztów za dystrybucję energii.

Nie można, ponieważ dystrybutor jest jeden i to on odpowiada za dostarczenie energii fizycznie poprzez swoje sieci przesyłowe.

 Tak. Jedna będzie za samą sprzedaż energii, druga zostaje w OSD jako opłaty za dystrybucję.

W większości przypadków czas trwania procedury zmiany sprzedawcy nie trwa dłużej, niż 30 dni. Jednak wszystkie formalności związane ze zmianą załatwia nowy sprzedawca energii.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Śmiało. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci znaleźć to, czego szukasz.

Zadzwoń do nas:

Napisz wiadomość

lub skorzystaj z formularza: