Kontakt

Mamy zespół ekspertów energetycznych gotowych odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci znaleźć optymalne rozwiązania dla Twojej działalności. Skontaktuj się z nami już teraz, aby rozpocząć współpracę i osiągnąć oszczędności oraz efektywność energetyczną, na którą zasługujesz.

Co robimy

Zapewniamy dedykowaną ofertę, aby zwiększyć efektywność energetyczną

29-scaled-1.jpg
30.jpg
Przywitaj się z nami

Porozmawiajmy

Zostaw swoje dane kontaktowe,
a odezwiemy się do Ciebie w przeciągu 24h.

Zadzwoń do nas

Energymix sp. z o.o.
Tel. +48 574 815 163

Biuro

ul. Wodzisławska 16
Wrocław 52-017

Godziny pracy

Pn. – Pt. 8:00 – 16:00

Dołacz do nas

Subskrybuj nasz newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami energetycznymi – subskrybuj nasz newsletter i odkrywaj sposoby na oszczędność energii i zrównoważony rozwój!

Nasze współprace

Odpowiedzi

Najczęstsze zadawane pytania

Doradztwo energetyczne to usługi, których celem jest poprawa efektywności energetycznej obiektu oraz zmniejszenie związanych z nimi kosztów.

 

W większości przypadków czas trwania procedury zmiany sprzedawcy nie trwa dłużej, niż 30 dni. Jednak wszystkie formalności związane ze zmianą załatwia nowy sprzedawca energii.

Czas montażu zależy od wysokości budynku, konstrukcji dachu, wielkości instalacji, pogody. Jeśli nie pojawiają się dodatkowe przeszkody, to instalacja o mocy do 10 kW powinna być zamontowana w ciągu 1-3 dni. Instalacja do mocy 50 kW powinna zostać zamontowana w przeciągu tygodnia do dwóch.