Kim jesteśmy?

My - mix ekspertów energetycznych

EnergyMIX to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz z szeroką wiedzą techniczną i wiedzą z zakresu prawa energetycznego. Zbieraliśmy doświadczenie w branży energetycznej od ponad 10 lat. Na rynku działamy efektywnie i nieprzerwanie od 2017 roku jako działalność gospodarcza, a od 2019 roku napędzamy rynek energią i pomagamy klientom w dążeniu do niezależności energetycznej jako spółka z o.o. Działamy dla sektora MŚP, instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy dla tych, którzy wymagają więcej.

Jesteśmy dumni z usług jakie świadczymy

Na podstawie sprawdzonych metod i naszego pełnego zaangażowania w budowanie relacji z klientami i partnerami zdobyliśmy zaufanie i pozycję silnej marki. Dzięki projektom, które wykonaliśmy, przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić i odetchnąć z ulgą czystszym powietrzem. Jesteśmy dumni, że zaufało nam już wiele firm z dolnego śląska i mamy szansę być częścią transformacji energetycznej, która dzieje się na naszych oczach.

Twoje potrzeby to nasz priorytet

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, która działa lokalnie, powierzchnia naszych działań obejmuje województwo dolnośląskie. Stawiamy na ciągły rozwój i innowacyjne rozwiązania, a dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć indywidualną ofertę, która zaspokoi rzeczywiste potrzeby klienta.

Lubimy wyzwania

Nie boimy się wyzwań i chętnie je podejmujemy. Cenimy nasz zespół nie tylko ze względu na skuteczną znajomość zagadnień z obszaru prawa energetycznego, ale również za bagaż doświadczeń w branży energetycznej, dzięki któremu realizujemy najbardziej wymagające projekty.

Z kart historii

Setki szczęśliwych historii klientów, a wśród nich jedna nasza unikatowa. Jak to się zaczęło? Poznaj najważniejsze etapy tworzenia naszej drogi.

Energymix

Firma założona jako jednoosobowa działalność w 2017 roku. Nasi założyciele to osoby, które zdobywały swoje doświadczenia w firmach energetycznych. Również się tam poznali. Przez wiele lat pracowali jako eksperci energetyczni, do czasu, kiedy drogi ich zeszły się prywatnie i zawodowo co sprawiło, że firma zyskała rodzinny nastrój i oparła się na wartościach, które dają poczucie bezpieczeństwa. Tok tych zdarzeń spowodował, że założyciele połączyli swoje siły i nadali własny bieg wydarzeniom tworząc zaufaną markę, której filarem stały się wiedza i umiejętności. Następstwem tych wszystkich działań i wartości było przekształcenie się bardzo szybko rozwijającej jednoosobowej działalności w spółkę z o.o. w 2019r.

MISJA

W dobie drastycznie rosnących cen energii elektrycznej naszą misją jest zapewnianie bezpieczeństwa energetycznego klientów biznesowych oraz indywidualnych.

WIZJA

Wyszukiwanie najlepszych rozwiązań energetycznych i służenie naszym klientom wiedzą z zakresu tego, jak mogą zminimalizować, a nawet całkowicie zredukować koszty energii. Chcemy być częścią zmian wynikających z transformacji energetycznej.

Wartości

Autentyczność

Odpowiedzialność

Wiedza

Rośniemy w siłę, współpracujemy z wieloma znanymi na rynku firmami, takimi jak:

Newsletter Energymix

Zapisz się do naszego newslettera i pozostań z energią w kontakcie