O nas

Energymix to dynamiczna firma specjalizująca się w doradztwie energetycznym. Naszą misją jest wspieranie naszych klientów w osiąganiu efektywności energetycznej oraz zrównoważonego rozwoju w dziedzinie energii.

Cześć & dzień dobry

Energymix

Jesteśmy dumni z naszych usług i z przyjemnością witamy Cię na naszej stronie. Energymix to firma, która od lat świadczy wysokiej jakości usługi w dziedzinie doradztwa energetycznego. Nasza pasja i zaangażowanie sprawiają, że każdy projekt jest dla nas wyjątkowy.  

W Energymix nie tylko dostarczamy rozwiązania energetyczne, ale również tworzymy trwałe relacje z naszymi klientami. Naszym celem jest nie tylko zaspokojenie Twoich potrzeb, ale również przekroczenie Twoich oczekiwań. Dlatego stawiamy na profesjonalizm, dokładność i innowacyjne podejście. 

Jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania energetycznego i zrealizować Twoje cele. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz doradztwa przy zmianie sprzedawcy energii, instalacji fotowoltaicznej czy kompleksowej strategii energetycznej dla Twojej firmy, możesz polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu.
Dedykowane dla Twojej firmy

Lepsza przyszłość z Energymix

Wierzymy w potencjał energii i możliwości, jakie niesie dla naszej planety. Dlatego jesteśmy dumni z naszych usług i z przyjemnością pomożemy Ci w osiągnięciu większej efektywności energetycznej oraz zrównoważonego rozwoju.

Nasza linia czasu

Zobacz jak prędko się rozwijamy

Start

Firmę założyliśmy w 2017 roku. Od tamtej pory ciągle szerzymy swoje profesjonalne usługi..

2017 r.
Przekształcenie

W 2019 roku przekształciliśmy się z jednoosobowej działalności w spółkę z o.o.

2019 r.
+5 osób w zespole

Z roku na rok zatrudniamy coraz to więcej osób, aby się rozwijać

2020 r.
Social media

Od 2022 roku zaczęliśmy szeroko rozwjiać nasze social media, aby móc się jeszcze mocniej rozwinąć

2022 r.

Nasza historia

Firma założona jako jednoosobowa działalność w 2017 roku. Nasi założyciele to osoby, które zdobywały swoje doświadczenia w firmach energetycznych. Również się tam poznali. Przez wiele lat pracowali jako eksperci energetyczni, do czasu, kiedy drogi ich zeszły się prywatnie i zawodowo co sprawiło, że firma zyskała rodzinny nastrój i oparła się na wartościach, które dają poczucie bezpieczeństwa.

Tok tych zdarzeń spowodował, że założyciele połączyli swoje siły i nadali własny bieg wydarzeniom tworząc zaufaną markę, której filarem stały się wiedza i umiejętności. Następstwem tych wszystkich działań i wartości było przekształcenie się bardzo szybko rozwijającej jednoosobowej działalności w spółkę z o.o. w 2019r.

Wyróżnienia

Rzetelna firma
XYZ
Zobacz czym się kształtujemy

Wartości

Autentyczność
Odpowiedzialność
Wiedza
Misja

Poznaj naszą misję

W dobie drastycznie rosnących cen energii elektrycznej, nasza misja w Energymix polega na zapewnianiu bezpieczeństwa energetycznego naszym klientom biznesowym oraz indywidualnym.

Jesteśmy świadomi, że koszty energii mają ogromny wpływ na budżet i konkurencyjność naszych klientów. Dlatego naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań energetycznych, które pozwolą naszym klientom zminimalizować koszty, zwiększyć efektywność i osiągnąć stabilność energetyczną.

W Energymix jesteśmy gotowi podjąć wyzwania związane z bezpieczeństwem energetycznym i dostarczyć naszym klientom niezbędne narzędzia i wsparcie, aby odnieść sukces w dynamicznym środowisku energetycznym. Razem możemy osiągnąć bezpieczeństwo energetyczne i przyczynić się do budowy lepszego jutra.
Wizja

Poznaj naszą wizję

Nasza wizja firmy jest ukierunkowana na poszukiwanie i dostarczanie najlepszych rozwiązań energetycznych dla naszych klientów. Jesteśmy zobowiązani do służenia im wiedzą i eksperckim wsparciem, aby pomóc im zminimalizować, a nawet całkowicie zredukować koszty energii.

W obliczu obecnego wyzwania związanej z transformacją energetyczną, Energymix pragnie być aktywnym uczestnikiem tych zmian. Dążymy do tego, aby być liderem w branży i wpływać na przyszłość energetyki poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i promowanie zrównoważonego rozwoju.
Obraz prezentuję wizję firmy Energymix jakim jest doradztwo energetyczne i rozwiązania energetyczne zapewniające bezpieczeństwo energetyczne

Obejrzyj jak pracujemy

Firmy, z którymi współracujemy

Nasz blog

nie przegap naszych ciekawych wiadomości i artykułów

Dołacz do nas

Subskrybuj nasz newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami energetycznymi – subskrybuj nasz newsletter i odkrywaj sposoby na oszczędność energii i zrównoważony rozwój!