Realizacje

Prezentujemy pełne spektrum naszych osiągnięć w dziedzinie doradztwa energetycznego. Odkryj różnorodne projekty, w których pomogliśmy naszym klientom osiągnąć znaczące oszczędności, zwiększyć efektywność energetyczną oraz wprowadzić innowacyjne rozwiązania.

Nasze usługi w liczbach

Nasze usługi w liczbach mówią same za siebie. Do tej pory zrealizowaliśmy projekty o łącznej mocy przekraczającej 2,898 kWp, zadowalając tym samym setki klientów. Nasze rozwiązania przyczyniły się do generacji oszczędności wynoszących ponad 2 milionów złotych rocznie.

W INSTALACJACH FOTOWOLTAICZNYCH
0 kWp
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
OSZCZĘDNOŚCI KLIENTÓW
0
Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania

Doradztwo energetyczne to usługi, których celem jest poprawa efektywności energetycznej obiektu oraz zmniejszenie związanych z nimi kosztów.

Korzystanie z doradztwa energetycznego również odbywa się nie tylko przy funkcjonujących budynkach, lecz warto sięgnąć po doradcę przy procesie projektowania. Dzięki temu już na samym starcie inwestycji można zminimalizować koszty. 

Zmiana sprzedawcy nie spowoduje wzrostu kosztów za dystrybucję energii.

W Energymix pracujemy tylko na panelach najwyższej jakości z gwarancją producenta na wytrzymanie gradobicia oraz na śnieg zalegający na panelach zimą. Podczas testów szyba modułu fotowoltaicznego musi wytrzymać gradobicie kulami lodowymi o średnicy 25mm.

Sprawdź recenzje od naszych klientów

Recenzje klientów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Śmiało. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci znaleźć to, czego szukasz.

Zadzwoń do nas:
Napisz wiadomość
Lub skorzystaj z formularza:

Wybierz spośród opcji poniżej usługę o której porozmawiamy.