Kariera

W Energymix jesteśmy ekspertami w swoich dziedzinach. Nie brakuje jednak osób, które dopiero się szkolą. Bardzo mocno rozwijamy się w branży energetycznej i ciągle potrzebujemy nowych osób. Działamy efektywnie i nieprzerwanie na rynku od ponad ośmiu lat.

Poznaj nas i zostań w kontakcie z energią.

Odkryj swoje możliwości

Nie musisz mieć na koncie wielkiego sukcesu, ani doświadczenia. Dla nas najważniejsza jest twoja energia, którą wnosisz ze sobą.

W naszej firmie gramy zespołowo. Dzielimy się wiedzą i wspólnie dbamy o własny rozwój. Jeśli do nas dołączysz weźmiesz udział w szkoleniach, które pozwolą Ci wejść na wyższy poziom w twojej karierze.

Pracujemy w modnym i komfortowym biurze na najwyższej jakości sprzętach. Uwielbiamy nowoczesne technologie, chętnie wysłuchamy i docenimy twoje zaangażowanie we własny rozwój.

Co nas wyróżnia

Szukamy nieoczywistych odpowiedzi, kreatywnych pomysłów na własny rozwój. Eksperymentujemy. Nie boimy się popełniać błędów, bo szybko wyciągamy z nich bezcenne doświadczenia na przyszłość.

Pokonywanie wyzwań jest dla nas codzienną rozrywką. Sądzimy, że jeśli dzisiaj robimy coś dobrze, następnego dnia potrafimy zrobić to lepiej. Indywidualizm jest dla nas bardzo ważny, cenimy inicjatywę, odwagę, nieszablonowe myślenie. Tak właśnie pracujemy w Energymix.

Szanujemy indywidualizm każdego z nas, dlatego atmosfera panująca w naszym biurze buduje pozytywne nastawienie dzięki czemu budujemy trwałe relacje i dążymy do jednego celu.

W naszej firmie nikogo nie udajemy. Czujemy się jak w domu i stawiamy na prostą i bezpośrednią komunikację. Szczerość i uczciwość jest na pierwszym miejscu wobec siebie samych oraz klientów. 

Oferujemy jasne i stabilne warunki zatrudnienia. 

Pakiet benefitów

Dbamy o to, aby pracownicy byli jak najbardziej wydajni, dlatego posiadamy pełny pakiet korzyści sprzyjające zdrowiu.

Karta multisport
Żyjemy nie tylko pracą, ruszamy się i spełniamy cele nie tylko zawodowe!
Opieka zdrowotna
Dbamy o siebie nawzajem w biurze, ale również zapewniamy opiekę specjalistów.
Ubezpieczenie
Nigdy nie wiadomo co się zdarzy, dlatego warto mieć ubezpieczenie na życie. Z naszymi współpracami prawdopodobnie ubezpieczenie grupowe będzie bardziej opłacalne!
Dofinansowanie kursów i szkoleń
Dbamy o wspólne wykształcenie. Chętnie dofinansowujemy szkolenia, które są powiązane z naszą branżą.
Elastyczny czas pracy
Wiemy jak bardzo czasy się zmieniają i standardem jest wybieranie miejsca, z którego chcemy pracować. U nas masz to zagwarantowane!
Previous slide
Next slide

Dołącz do Nas

Niezależnie od tego czy jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, zapraszamy! Sprawdź aktualne oferty pracy

Praca w biurze

Uwielbiasz pracę za komputerem, pracę zdalną? Sprawdź się u nas w dziale obsługi klienta bądź marketingu. 

Zostań ekspertem ds. energetyki

Jeśli energetyka to twoja dziedzina to trafiłeś w idealne miejsce! Sprawdź co możesz z nami zyskać.