Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (biznesowych oraz indywidualnych),
  • sprzedaż produktów i usług oferowanych przez ENERGYMIX ( energia elektryczna, paliwo gazowe, optymalizacja dystrybucji, stacje transformatorowe, baterie kompensacji mocy biernej, instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła )
  • wykonywanie wstępnych audytów w terenie,
  • analiza potrzeb klienta oraz dostosowywanie rozwiązań do jego indywidualnych preferencji,
  • przygotowywanie ofert, wizualizacji oraz kalkulacji dla klienta za pomocą aplikacji Salesbook,
  • raportowanie spotkań w systemie CRM w aplikacji Selsbook,
  • realizacje wyznaczonych celów kwartalnych,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta min. 1 rok (warunek konieczny),
  • doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej,
  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne ( kreatywność, sumienność, umiejętność autoprezentacji),
  • chęć rozwoju osobistego, determinacja w dążeniu do celów,
  • umiejętność zarządzania czasem oraz organizacji pracy,
  • umiejętność tworzenia i podtrzymywania relacji z klientami
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • elastyczna forma zatrudnienia (umowa zlecenie, B2B ) wysokie prowizje od 30 do 70 % + premie kwartalne
  • samochód służbowy, karta paliwowa, Ipad oraz telefon,
  • aplikacja CRM pozwalająca również na wykonywanie ofert na spotkaniu – Salesbook,
  • przejrzyste systemy rozliczenia prowizji,
  • wsparcie marketingowe oraz pakiet szkoleń,
  • wsparcie techniczne (projekty w PV SOL)
  • gotowe umówione spotkania (po okresie próbnym),
  • pakiet medyczny (po okresie próbnym),
  • możliwość budowania własnego zespołu sprzedaży,
  • możliwość awansu w strukturze firmy

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Śmiało. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci znaleźć to, czego szukasz.

Zadzwoń do nas:

Napisz wiadomość